Цар
Скіфії Атей

Частина 1 Реформатор
Скіфська держава, яка існувала на теренах сьогоднішньої України протягом трьох віків, вочевидь знавала різні часи. І, мабуть, вершиною її добробуту був період правління царя Атея, який за майже півсторіччя при владі провів в країні досить успішні реформи. Яким же було життя тодішніх скіфів і які властивості тогочасної влади успадкували українці?

Цар
Скіфії Атей

Частина 2 Скарби і війни
Історія багатьох націй пам’ятає сильних лідерів, які змогли об’єднати народ і знайти правильні відповіді на виклики свого часу. Цар Великої Скіфії Атей — досвідчений ватажок, могутній воїн та успішний реформатор — безумовно із цієї когорти. І як це нерідко бувало, саме його помилки призвели до трагічних наслідків для Скіфської держави...

Ольга
княгиня Київська

Частина 1. Сила пристрастей
Княгиня Ольга — одна з найбільш легендарних жіночих постатей в історії праУкраїни. Сучасний мейнстрим стійко вимальовує її образ як сильної та мудрої правительки. Разом з тим із початком правління Ольги пов’язані жорстокі та криваві легенди. То якими насправді могли бути ті події і які психологічні чинники рухали сюжетом, що нині може здаватись гідним «Гри престолів»?

Ольга
княгиня київська

Частина 2. Сила мудрості
Ольга Київська правила Руссю майже два десятиріччя з 945 по 964 роки. За цей час їй вдалося провести успішні державні реформи та консолідувавши різноплемінне населення Русі. Більшу частину свого життя Ольга присвятила наверненню Русі в християнство, завдяки чому вона була канонізована православною церквою у високому чині рівноапостольної. Однак перед кончиною Ольга мала багато підстав вважати діло свого життя зруйнованим. Що ж стало причиною її особистої катастрофи і що сприяло відродженню її досягнень?

Данило
Галицький

Частина 1 Вічний бій
Данило Галицький – виняткове явище в історії України-Русі. Йому довелося стати єдиним королем в українській історії. Але більшу частину свого бурхливого життя Данило Романович провів, обстоюючи права на княжіння в землях Галичини та Волині й при цьому готуючи підстави для об’єднання всіх руських земель. Тут повною мірою розкрився його масштаб як вмілого політика, хороброго воїна та благородної людини.

Данило
Галицький

Частина 2 Боротьба з непереборним
Данило Романович Галицький безумовно був видатною фігурою в історії України-Русі. Далекоглядний політик, хоробрий воїн та успішний полководець, він навіть став легітимним європейським королем. Але сила монгольської навали, якій він намагався протистояти заради незалежності руських земель, виявилась непереборною.
Як жили праукраїнці
Психоархеологія України