Civilization VI - Мод "Запорізька Січ", Петро Сагайдачний
Франшиза "Цивілізація" має вже шість ігор, але не одна з них досі не містила Української цивілізації. При цьому в деяких іграх були українські міста-держави (наприклад, Київ у Цивілізації 5).

Але ми вважаємо що це круто, коли в історичних іграх ти можеш пограти саме за свою рідну країну. І тут нам в пригоді стає механізм мод, завдяки якому гравці здатні додавати у гру саме ті нації, які вони хочуть.

Отже, ми вирішили додати у Civilization VI Запорізьку Січ під проводом Петра Сагайдачного.Запорізька Січ - сильна нація з бонусами як на мирний розвиток, так і на війну (перед усим, на оборону).Якщо за Петра Сагайдачного грає ШІ, то він ніколи не нападе на вас першим.

Більшість бонусів Січі відкривається у середьовіччі - коли у реальному світі Військо Запорізьке було потужною силою у Європі. Однією з головних причин такої міці, була торгівля по річках. І саме це взято за основу бонуса нації у моді.

Також, ми не забуваємо і про Козаків з "Чайками", які відігравали одну з головних ролей у війнах з московією та Османською імперією.
Звісно, не забуваємо і про нашух сусідів - мод додає у гру місто-державу Кішинів із промисловими бонусами.
У доповнення до цього йде також й великий полководець Іван Сірко з унікальними бонусами.

Підсумовуючи, можна сказати, що Запорізька Січ - це універсальна нація, яку можна привести до перемоги хоч науковим хоч культурним шляхом, або навіть дипломатичним чи військовим. І це, безумовно, дуже сильна цивілізація яку не можна недооцінювати.

То ж приємних і цікавих годин вам у грі!

Лінк на мод у Steam, щоб встановити та грати: Zaporizhian Sich

Розробник моду: Кутовий Гліб
Як жили праукраїнці
Психоархеологія України